Home / Actualitate / Lista cu numerele de telefon ale parlamentarilor – Sunați-i și cereți oprirea certificatului verde

Lista cu numerele de telefon ale parlamentarilor – Sunați-i și cereți oprirea certificatului verde

Sterie Ciumetti
Incorect Politic
Octombrie 7, 2021

Lista cu numerele de telefon ale parlamentarilor - Sunați-i și cereți oprirea certificatului verde

Certificatul verde urmează a fi votat în Parlament. Sunați-i pe deputați și pe senatori și cereți-le să voteze împotriva acestui certificat stalinist, cereți-le să-și facă treaba pentru care îi plătim, să susțină interesele poporului și să apere drepturile și libertățile noastre.

Popa Radu Mihai 0764408018
Badea Iulian-Alexandru 0749177463
Gheba Daniel-Sorin 0749177463
Giugea Nicolae 0740867476
Stroe Ionuţ-Marian 0726200089
Nechita Aurel 0725 552 336
Rodeanu Bogdan-Ionel 0730080501, 0336 117 744
Manta Claudiu 0765454479
Miruţă Radu-Dinel 0723999755
Weber Mihai 0722555166
Bende Sándor 0744703598 / 0266 364 086 / 0744703598
Hajdu Gábor 0745652972 /0371005321
Kelemen Hunor 0720072050 / 0722303493
Ladányi László-Zsolt 0744602632
Zakarias Zoltán 0786031998
Gavrilă Anamaria 0744620462
Berescu Monica-Elena 0756481785
Chichirău Cosette-Paula 0756481785
Havârneanu Filip 0749177492
Toma Vasilică 0749 177 145
Gheorghe Andrei Daniel 0725553335
Alexe Florin-Alexandru
Apjok Norbert 0725 109 751
Chirilă Virgil Alin 0743079979
Popescu Virgil-Daniel 0752125635
Buicu Corneliu-Florin 0740031202
Csép Éva-Andrea 0745616551 / 0745 616 551
Gliga Dumitriţa 0749 049 404
Kolcsár Anquetil-Károly 0729 365 295 /0265342112
Kulcsár-Terza József-György 0724067197
Bulai Iulian 0721389605 / 0731839539 / 0771185224
Bulai Oana-Gianina 0729881851
Calista Mara-Daniela 0722511613
Cozmanciuc Corneliu-Mugurel 0745 573 646
Leoreanu Laurenţiu-Dan 0745 251 877
Mitrea Dumitrina 0746593559
Munteanu Remus 0744173654
Şerban Ciprian-Constantin 0731839539
Predoiu Marian-Cătălin 0733737752
Roşca Mircea 0720 720 982
Cozma Adrian-Felician 0740548170
Magyar Loránd-Bálint 0261716774 /0745253727
Nagy Szabolcs 0740661289
Bode Lucian Nicolae 0260614985
Seres Dénes 0722251381
Thellmann Christine 0741558633
Trif Bogdan Gheorghe 021037875
Ciornei Radu Tudor 0758854913
Gheorghiu Bogdan 0212242510
Calotă Florică Ică 0720070912
Drulă Cătălin 0720312727
Fălcoi Nicu 0749 212 518
Grindeanu Sorin Mihai 0722299880 / 0728899157
Gudu Michael 0722800624
Terente Eugen 0756702245
Botez Mihai-Cătălin 0725 109 712
Stativă Irinel Ioan 0728220439
Tătaru Nelu 0722 550 073
Buican Cristian 0747220554
Cazan Laurenţiu-Nicolae 0786476400
Lazăr Ion-Marian 0749177499
Dancă Ionel 0736306153
Stoica Elena 0744557040
Alexandru Victoria-Violeta 0723257640
Băcanu Cristian-Tudor 0750111850
Florea Daniel 0731003296
Neagu Denisa-Elena 0749177512
Orban Ludovic 0723551122
Pop Rareş Tudor 0733275666
Simion George-Nicolae 0738797803
Lőrincz Ştefan-Iulian 0749177506
Merka Adrian-Miroslav 0726200793
Petreţchi Nicolae-Miroslav 021222073
Dacian Ciolos 0727730025
Vasile Dincu 0723300120
Rares Bogdan 0741188488
Gheorghe Falca 0744391027
Vasile Blaga 0742225090
Daniel Buda 0726200672
Dan Motreanu 0726200623
Marian-Jean Marinescu 0722369681
Vlad Botos 0745339339
Dragos Pislaru 0753048550
Dan Nica 0722303552
Rovana Plumb 0728220 494
Victor Negrescu 0735169777
Claudiu Manda 0723348934
Dragos Benea 0722584155
Carmen Avram 0723294415
Tudor Ciuhodaru 0744236510
Mihai Tudose 0722131710
Traian Basescu 0721669679
Eugen Tomac 0757077050
Cristian Terhes 0752768756
Maria Grapini 0745351950
Corina Cretu 0731824355
Alexandru Nazare 0749184444

UDMR:
Bende Sándor
0266 364 086
0744 703 598
[email protected]

deputat
Benedek Zakariás
0745 525 554
[email protected]

deputat
Biró Rozália
0744 522 302
[email protected]
[email protected]

deputat
Csép Éva Andrea
0745 616 551
[email protected]

deputat
Csoma Botond
0744 816 987
[email protected]

deputat
Faragó Péter
0724 395 011
[email protected]

deputat
Gál Károly
0755 075 749
[email protected]

deputat
Hajdu Gábor
0745 652 972
0371 005 321
[email protected]

deputat
Kelemen Attila
0748 151 266
[email protected]

deputat
Kelemen Hunor
0722 303 493
[email protected]

deputat
Kolcsár Károly
0265-342112
[email protected]

deputat
Könczei Csaba
0729 850 968
[email protected]

deputat
Kulcsár-Terza József-György

deputat
Ladányi László-Zsolt
0744 602 632
[email protected]

deputat
Magyar Lóránd Bálint
0745 253 727
[email protected]

deputat
Miklós Zoltán
0744 758 866
[email protected]

deputat
Nagy Szabolcs

One comment

  1. Deci faptul că am scăpat de Câțu e egal cu zero? Nu pot să zic că mă surprinde prea tare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *